William TURNER OF OXFORD (1789-1862)
Herder en zijn kudde in de ruines van een kasteel
Olie op paneel. Beneden rechts gesigneerd. Opmerking: Naamsgenoot en tijdsgenoot van JM William Turner - William Turner of Oxford was ook een aquarellist die veel door Oxfordshire reisde.
16,5 x 22,5cm