Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00
47
Restauration periode
Psyché
Klok in brons met gouden en bruine patina. Gemonogrammeerd op de platine "FS" en "JN" en datum 1828. Met sleutel.
46 x 31 x 11 cm
400 €