DUBUC le jeune, Parijs
Amour tambourinaire, begin van de XIXe eeuw
Bronzen klok met zwarte, gouden en grijze patina. Wijzerplaat in email met Romeinse cijfers voor de uuraanduiding, arabische cijfers voor de minutenaanduiding, gesigneerd Dubuc Jeune.
41 x 14 x 14 cm