MILLER à Paris et PLANCHON Horloger
Venus en Cupido
Schouwgarnituur bestaande uit een klok in marmer en verguld brons en twee kandelaars in brons met gouden patina. Geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd Miller à Paris, gangwerk gesigneerd Planchon Paris.
43 x 37 x 15 cm, candélabres : H : 52 cm