AUBUSSON, einde van de XIXe eeuw
Tapijt met korte haren
Crèmekleurige achtergrond, decor van een bloemenmedaillon in een geparelde kader, met wijnranken en bloemenkransen, in het midden van een kader met een brede crèmekleurige rand met bloemen. Slijtage, herstellingen, restauraties
427 x 381 cm