Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00
221
Charles II VAN DEN EYCKEN (1859-1923) (Toegeschreven aan)
Hond
Olie op paneel gesigneerd en gedateerd 'Charles Van den Eycken 1885, à l'oeuvre de la crèche'. Bijgevoegd: het document van restaurateur "Artigues". In een vergulde en geschilderde houten kader. Handtekening boven de nagel.
27 x 20 cm
600 €