Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00

Charles II VAN DEN EYCKEN (1859-1923)

Lotnummer #220
240 €

Kat Olie op paneel gesigneerd en gedateerd 'Charles Van den Eycken 1906' beneden rechts. Veilingetiket van bij Christie's op de achterzijde. Bijgevoegd: het document van restaurateur "Artigues". In een vergulde en geschilderde houten kader 36,4 x 30,5 cm