Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00
210
Damien DE LEPELEIRE (1965)
"Damien, Roma, Brooklyn, Corot"
Olie op doek. Gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterzijde 'Damien De Lepeleire 1997. Damien, Roma, Brooklyn, Corot 3' en etiket Velge & Noirhomme op de kader aan de achterzijde.
92 x 121 cm
500 €