Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00

MANUFACTURE TOUZE, LEMAITRE FRERES BLANCHET, LIMOGES

Lotnummer #165
450 €

Belangrijk deel van een Art Deco servies In porselein met een decor van rode en oranje gestileerde bloemen op een witte achtergrond, met een gouden rand bestaande uit 75 stuks: 35 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 3 soepkommen en hun deksels, 2 taartborden, 3 ronde schotels, 2 ovale schotels, 2 ovale coupes, 1 slakom, 1 fruitkom (met een beschadiging aan de rand). Elk stuk is vanonder gesigneerd.