Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00
129
Emile GALLE (1846 - 1904)
Clematis
Penseelhouder in dubbel glas met een blauw en violet gegraveerd decor op een witte achtergrond. Gesigneerd. Kleine beschadiging aan de binnenzijde van de hals
H : 10 cm, D : 8,5 cm
200 €