Maandag 21 Ooktober 2019 om 19:00
117
Claire Jeanne COLINET (1880 - 1950)
Egyptische danseres, omstreeks 1920
Sculptuur in ivoor en verguld brons en polychromie, versierd met parels. Gesigneerd "CI. JR Colinet", genummerd 6 en gietersstempel. Terras in rood marmer met aders.
29 x 21 x 10 cm
11500 €