Juwelen en zilverwerk
Zaterdag 7 december 2019 om 15 u
VERKOOP IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Charles Thielemanslaan 44
1150 Brussel
PREVIEW IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Dondersdag 5 december van 10 u tot 18 u
Vrijdag 6 december van 10 u tot 18 u
Zaterdag 7 december van 10 u tot 12 u
PREVIEW in PARIJS op Maandag 2 december van 11 u tot 17 u
Laure Dorchy: laured@haynault.be
Verseuse, Amsterdam, 18e eeuw
Verseuse, Amsterdam, 18e eeuw
In glad zilver met een decor van een geparelde fries bovenaan. Knopje in de vorm van een dennenappel, handvat in licht hout. Beschadigingen. Stempels: Amsterdam, datumletter B, strichen, zilversmid CRS.
H: 27 cm - Bruto gewicht: 827 g