Juwelen en zilverwerk
Zaterdag 7 december 2019 om 15 u
VERKOOP IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Charles Thielemanslaan 44
1150 Brussel
PREVIEW IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Dondersdag 5 december van 10 u tot 18 u
Vrijdag 6 december van 10 u tot 18 u
Zaterdag 7 december van 10 u tot 12 u
PREVIEW in PARIJS op Maandag 2 december van 11 u tot 17 u
Laure Dorchy: laured@haynault.be
Cartier
"Pasha" balpen
In verzilverd metaal met een decor van drie vergulde ringen. Het deksel heeft bovenaan een cabochon van saffier. In oorspronkelijke doos van Pasha Cartier. Gesigneerd: Pasha Cartier, n° 1988 5389.
L: 14 cm - Bruto gewicht: 63,2 g