Juwelen en zilverwerk
Zaterdag 7 december 2019 om 15 u
VERKOOP IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Charles Thielemanslaan 44
1150 Brussel
PREVIEW IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Dondersdag 5 december van 10 u tot 18 u
Vrijdag 6 december van 10 u tot 18 u
Zaterdag 7 december van 10 u tot 12 u
PREVIEW in PARIJS op Maandag 2 december van 11 u tot 17 u
Laure Dorchy: laured@haynault.be
Gérard Sandoz
Paar manchetknopen
In zilver elk bestaande uit 2 vierkanten (13 mm) opgehoogd met geometrische motieven in zwarte lak (enkele beschadigingen) en verbonden door een kettinkje. Stempel: everzwijnhoofd. Gesigneerd Gérard Sandoz. Gérard Sandoz is één van de spilfiguren binnen het geometrische Art Deco juweel. Zijn creaties zijn zeldzaam. Provenance: geschonken door Gérard Sandoz aan zijn zoon.
- Bruto gewicht: 8,4 g