Donderdag januari om
220
XIXe eeuws werk
De kunsten verheffen de ziel
Belangrijke klok in verguld brons met de allegoriën van de schilderkunst en van de muziek en met bovenaan een cherubijn voor de litteratuur. Getiteld. 56 x 26 x 16 cm
1000 / 1000 €