Donderdag januari om

XIXe eeuws werk

Lotnummer #220
1000 / 1000 €

De kunsten verheffen de ziel Belangrijke klok in verguld brons met de allegoriën van de schilderkunst en van de muziek en met bovenaan een cherubijn voor de litteratuur. Getiteld. 56 x 26 x 16 cm