Donderdag januari om

220

XIXe eeuws werk

De kunsten verheffen de ziel
Belangrijke klok in verguld brons met de allegoriën van de schilderkunst en van de muziek en met bovenaan een cherubijn voor de litteratuur. Getiteld. 56 x 26 x 16 cm

1000 / 1000 €