Donderdag januari om

Omgeving van Adriaen VAN OSTADE (1610-1685)

Lotnummer #169
1500 / 1500 €

Genrescène Olie op doek. Waszegel van een collectie op de achterzijde. Verdoekt. 40,5 x 52,5 cm In een vergulde houten kader.