Donderdag januari om
169
Omgeving van Adriaen VAN OSTADE (1610-1685)
Genrescène
Olie op doek. Waszegel van een collectie op de achterzijde. Verdoekt. 40,5 x 52,5 cm
In een vergulde houten kader.
1500 / 1500 €