Maandag 24 juni 2019 om 10u
Hammerprijs: Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van Europa en Azië
Maandag 24 juni om 10u
Vrijdag 21 juni van 11 u tot 18 u
Zaterdag 22 juni van 11 u tot 18 u
Zondag 23 juni van 11 u tot 18 u
227
Grote kaketoe
Belangrijk Weens brons. Gesigneerd met stempel van de ateliers Bergmann, modelnummer 33/053, gemerkt "Geschützt". 30,5 x 18 x 12 cm
1800 €