Maandag 24 juni 2019 om 10u
Hammerprijs: Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van Europa en Azië
Maandag 24 juni om 10u
Vrijdag 21 juni van 11 u tot 18 u
Zaterdag 22 juni van 11 u tot 18 u
Zondag 23 juni van 11 u tot 18 u
223
De waarheid
Sculptuur in brons met bruine patina. Sokkel in rood marmer. Gesigneerd op de zijkant H. Chapu en stempel van de bronsgieter Thiebaud Frères. 102 x 63 x 25 cm
Beschadiging in het marmer vooraan rechts.
1700 €