Hammerprijs: Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van Europa en Azië
Maandag 24 juni 2019 om 10u

Maandag 24 juni om 10u

Vrijdag 21 juni van 11 u tot 18 u
Zaterdag 22 juni van 11 u tot 18 u
Zondag 23 juni van 11 u tot 18 u

195

THURET à PARIS

Lodewijk XIV kartelklok
In schildpadfineer, messing, gezwarte perelaar en geciseleerd verguld brons. Met een decor van bloemen, een faunhoofd en vrouwelijke sfinxen. Wijzerplaat met Romeinse cijfers voor de uren en Arabische cijfers voor de minuten, gangwerk met wekelijkse opwinding met slagwerk op telrad op een zilverbronzen bel, stiftenechappement, draadophanging met correctiestaafjes volgens het concept van Huygens. Gesigneerd Thuret à Paris op de wijzerplaat. 89 x 32 x 17 cm

1500 €