Julien LEROY, meester in 1713

Lotnummer #66
6000 €

Lodewijk XV kartelklok;In verguld brons versierd met bloemen en rocaille motieven. Wijzerplaat in email met romeinse cijfers voor de uren en arabische cijfers voor de minuten. Gesigneerd op de wijzerplaat. Gangwerk gesigneerd "Julien Le Roy Paris". 50 x 30 x 11 cm