Jean Joseph CHAPUIS (1765-1864)

Lotnummer #63
1600 €

Directoire salontafel of werktafel;In marquetterie, mahonie en ebbenhout, met kipbaar blad. Tweemaal gemerkt Chapuis. De slotopening ontbreekt, beschadigingen en restauraties. H : 68,5 cm, D : 46 cm