344

Louis LELOUP (Geboren in 1929)

Peervormige vaas;In polychroom gesatineerd glas en ketting in transparante glaspasta die heet werd bevestigd. Gesigneerd onder de basis.

H : 26 cm, DL : 16 cm

120 €