Louis LELOUP (Geboren in 1929)

Lotnummer #344
120 €

Peervormige vaas;In polychroom gesatineerd glas en ketting in transparante glaspasta die heet werd bevestigd. Gesigneerd onder de basis. H : 26 cm, DL : 16 cm