Francis Bacon (1909 - 1992) naar

Lotnummer #335
600 €

Originele affiche;Offset kleurenlithografie van de tentoonstelling in de Marlborough Gallery van Londen in mei-juni 1985. Gesigneerd in potlood door Francis Bacon. In kader. Plooi bovenaan. 73 x 48 cm