Josef HOFFMANN (1870-1956) en WITTMANN Editeur

Lotnummer #274
1200 €

Paar zetels en tafel Fledermaus, design 1907;In gebogen en getint hout, textiel en verguld messing. Plaque van de uitgever op elk element. Textiel beschadigd. Tafel : 66 x 66 x 65 cm, Stoelen : 74 x 43 x 44 cm