Louis THEVENET (1874-1930)
Bruidsstoet van de Zwarte Madonna te Halle;Aquarel. Beneden rechts gesigneerd. Nota: Leerling van Auguste Oleffe, lid van de groep "Le labeur" en van de Libre Esthétique, exposeerde de kunstenaar in de Galerie Georges Giroux en leefde in Ukkel en tenslotte in Halle. Dit werk dateert van deze laatste periode.
50 x 40 cm