Médard I TYTGAT (1871-1948)

Lotnummer #130
Onverkocht

Allegorie van België tijdens de oorlog;Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914 15 16 17. Nota: Leerling van Jean-François Portaels, werd deze kunstenaar een gerenommeerde affichekunstenaars en stichtte de groep "Labeur". 60,5 x 50 cm