Friedrich SCHROEDER-SONNENSTERN (1892-1982)

Lotnummer #129
1400 €

Duivelse ruitergroep;Lithografie. Gesigneerd. Nota: Rocambolesque Duitse kunstenaar, speerpunt van de Duitse Art Brut, verbleef hij verschillende malen in psychiatrische hospitaals. Tijdens de Tweede Wereldoorlog zal hij worden geïnterneerd voor het beledigen van de nazi-partij. Aan het einde van zijn leven zal hij worden geholpen door assistenten die zijn werken onder zijn toezicht uitvoerden. 49 x 71 cm