Jean François PORTAELS (1818- 1895) (Omgeving van), Belgische school van de XIXe eeuw

Lotnummer #101
Onverkocht

Violetta in La Traviata - Vermoedelijk portret van Désirée Artôt, omstreeks 1860;Olie op doek. Niet gesigneerd. Getiteld op de achterzijde en het chassis. Nota: Désirée Artôt was de zangeres die in 1858 de rol van Violletta opriep in de Munt. Ze kreeg een idylle bij Tsjaikovski die ze tijdens een Russische tournee verliefd zou hebben gemaakt. Ze is nog steeds de meest bekende Belgische zangeres. Ze is de moeder van Lola Artôt de Padilla, een andere beroemde zangeres. Restauraties. Sommige retouche-zones rond de figuur. Kleine retouche op de lip. Goede algemene staat. 90,5 x 69 cm.