Maandag 25 Februari 2019 om 13 u
VERKOOP IN UKKEL
Avenue Charles Thielemans 44
1150 Bruxelles
TENTOONSTELLING & VERKOOP IN UKKEL
Vrijdag 22 februari van 14 u tot 18 u
Zaterdag 23 februari van 14 u tot 18 u
et zondag 24 februari van 14 u tot 18 u
Maurice LANGASKENS (1884-1946)
Potret met kompas Gewassen tekening en aquarel. Monogram M.L. En gedateerd september 1930 beneden rechts. Langaskens studeerde decoratieve kunsten in Parijs en schilderkunst in Brussel bij Constant Montald. In zijn werk kan men een belangrijke invloed van het symbolisme terugvinden met bijna expressionistische kenmerken.- -39,5 X 30,5 cm