Maandag 25 Februari 2019 om 13 u
VERKOOP IN UKKEL
Avenue Charles Thielemans 44
1150 Bruxelles
TENTOONSTELLING & VERKOOP IN UKKEL
Vrijdag 22 februari van 14 u tot 18 u
Zaterdag 23 februari van 14 u tot 18 u
et zondag 24 februari van 14 u tot 18 u
Andrea Gasparini (XIXe)
Groep wolspinsters Potlood en aquarel op papier gesigneerd 'A. Gasparini' beneden links, getiteld in het midden en gedateerd 'Roma, 1838' beneden rechts.-Onder glas in een vergulde houten kader met moulures. -22,5 x 27 cm