Klassiek: Schilderijen, meubilair & kunstobjecten
Maandag 18 november 2024 om 15 u

Maandag 18 november om 15 u

Vrijdag 15 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 16 november van 10 u tot 18 u
Zondag 17 november van 10 u tot 18 u

79

Barok huisaltaar of "altarmodell", 1657

OOSTENRIJKS WERK UIT DE 17E EEUW

Uitzonderlijk altaar van houtsnijwerk, beschilderd en verguld met goud, met op het fronton God de Vader, in het midden Jezus Christus gekruisigd tussen Sint Jan en de Maagd, de achtergrond beschilderd met een landschap. Aan weerszijden een gekroonde heilige (haar attribuut ontbreekt) en de heilige Barbara. Onderaan het kindje Jezus omringd door twee engelen. Cartouche in het midden gewijd en gedateerd 1657.

Herkomst: Europese prinselijke familie
Juffrouw H: 141 cm B: 83 cm Diepte: 29 cm

4000 / 6000 €