Klassiek: Schilderijen, meubilair & kunstobjecten
Maandag 18 november om 15 u
Vrijdag 15 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 16 november van 10 u tot 18 u
Zondag 17 november van 10 u tot 18 u
Collectie van 18 platen
18E EN 19E EEUW
Verzameling van 18 platen
porselein waaronder :
- TOURNAI: één met blauwe florale decoratie en vleugel versierd met cartouches verrijkt met Boeketten van bloemen in goud en blauwe wolventanden met gekruiste zwaarden en kruisen in goud.
- TOURNAI: één met geschulpte vleugel en centrale decoratie van een vlinder omgeven door een Griekse fries verrijkt met goud en vier bloemen verzameld door vlinders op de marli. signatuur met gekruiste zwaarden en blauwe kruisen
- TOURNAI : vier borden met mangaanversiering, torenmerk
- BOCH LUXEMBURG: twee takkenschalen en een bord
- TOURNAI: twee borden met rand, merk met blauwe zwaarden en kruisen
7 ongemerkte borden
D: 31 cm voor de grootste