Maandag 18 november 2024 om 15 u
Klassiek: Schilderijen, meubilair & kunstobjecten
Maandag 18 november om 15 u
Vrijdag 15 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 16 november van 10 u tot 18 u
Zondag 17 november van 10 u tot 18 u
239
THOMAS B. WORTH (1834 - 1917) & CURRIER AND IVES UITGEVERS
Thomas B. WORTH (1834 - 1917) & CURRIER EN IVES uitgevers
Een crack draver - Komt rond
kleurenlitho
Ingelijst H: 25 cm op zicht B: 36,5 cm op zicht
100 / 120 €