Maandag 18 november 2024 om 15 u
Klassiek: Schilderijen, meubilair & kunstobjecten
Maandag 18 november om 15 u
Vrijdag 15 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 16 november van 10 u tot 18 u
Zondag 17 november van 10 u tot 18 u
102
Secretaire
WERKEN IN DE STIJL VAN LOUIS XVI
Secretaire
in marqueterie, opening met vier laden en een klep, grijs marmeren blad, verguld messing ornamenten, wapenschilden en handgrepen
Ontbreekt en is beschadigd H: 140 cm B: 87 cm Diepte: 36 cm
300 / 500 €