Klassiek: Schilderijen, meubilair & kunstobjecten
Maandag 18 november om 15 u
Vrijdag 15 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 16 november van 10 u tot 18 u
Zondag 17 november van 10 u tot 18 u
PUIFORCAT
PUIFORCAT
Gepantserde huwelijkslepel
in zilver, met de wapens van de families Francqueville en d'Ursel (huwelijk op 11 maart 1910). Gemerkt zilversmid en Minerve kop. In zeer beschadigd etui. Inbegrepen zijn twee zilveren suikertangen (1 Franse, 1 Duitse) en 1 zilveren lepel (Russisch).
Gewicht : 370 g