VERKOOPSDAG Maandag 18 november om 15 u KUNSTVEILINGEN Haynault Stallestraat 9 1180 Ukkel info@haynault.be TELEFOON +32 2 842 42 43
PREVIEW Stallestraat 9 1180 Ukkel Vrijdag 15 november van 10 u tot 18 u Zaterdag 16 november van 10 u tot 18 u Zondag 17 november van 10 u tot 18 u
CONTACTEER ONS Bertrand Leleu: bl@haynault.be Rodolphe de Maleingreau : rdm@haynault.be
ADMINISTRATIE & BIEDINGEN info@haynault.be
KOPERSCOMMISSIE 26% incl. BTW.
DROUOT LIVE + 2% INTERENCHERES +4%
BRUCKMANN & Söhne, Heilbronn Jugendstil set in zilver en ingelegd met opalen en een rode steen (niet los). Gecodeerd deksel. Garantie- en zilversmid.-merken onder de voet. Uitneembaar houten compartiment. Sleutel ontbreekt H: 7,5 cm B: 26 cm D: 19,5 cm Gewicht: 1694 g
Carl BECKER, Duitsland Jugendstil Beker 800 zilver, gesigneerd, gemerkt en genummerd H : 21 cm Gewicht : 1111 g brutogewicht
Dansk Guldsmede-Håndværk Snoepdoos van zilver en kristal, zilversmid en 925 zilvermerken. ANDERE kristallen en zilveren snoepdoos 800 Gewicht: 205 g bruto, exclusief ring
DELHEID Art Deco thee- en koffieservies in zilver en palissanderhout, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkan, een suikertang en een dienblad. Keurmerken op elk. Gewicht : 2152 g bruto, zonder dienblad
DELHEID, WOLFERS Een ronde schaal en een broodmandje in zilver, gemerkt INCLUSIEF vier zilveren besteksets, een metalen sigarettendoos en vork en een Parker pen in etui. Gewicht : 1314 g
Edmond TETARD, Frankrijk Paar kandelaars in Lodewijk XVI stijl in zilver. Mercuriuskop en zilversmid. keurmerken Eén tak gebroken Gewicht : 1093 g
Louis COIGNET, Frankrijk Paar groentetelers in zilver, Mercuriuskop en zilversmid.-keurmerk Gewicht : 1595 g
Marcel PAUTOT (1886 - 1963) voor MOLINARD, GRASSE De hele Provence, circa 1920 zeldzame persglazen juwelenfles met verzilverd metalen frame waarop een cicade is afgebeeld De ketting met het etiket ontbreekt.
PUIFORCAT Gepantserde huwelijkslepel in zilver, met de wapens van de families Francqueville en d'Ursel (huwelijk op 11 maart 1910). Gemerkt zilversmid en Minerve kop. In zeer beschadigd etui. Inbegrepen zijn twee zilveren suikertangen (1 Franse, 1 Duitse) en 1 zilveren lepel (Russisch). Gewicht :(...)
RAVINET DENFERT / DELHEID / SAGLIER Frères Art Deco thee- en koffieservies Bestaande uit een verzilverde theepot en koffiepot van Ravinet Denfert, een verzilverde suikerpot van Delheid en een verzilverd dienblad van Saglier Frères. Gewicht : 235 g suikerpot alleen
SIMONET, Brussel Twee schotels, netpatroon zilver, goudsmid merk en 800. Gewicht : 2600 g
Theodor Julius GUNTER, Berlijn Koffie zilver en hout, zilversmid. keurmerk, garantie, 800 en nummers Gewicht : 943 g bruto
VAN KEMPEN (NL) Deel van een Huishoudset, parelmodel in zilver, bestaande uit: 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 dessertlepels, 12 fruitmessen, 2 opscheplepels. BIJBEHOREN : - 9 WOLFERS zilveren vismessen en 9 visvorken, Jade patroon (Art Deco) - 9 WMF verzilverde opscheplepels e(...)
WOLFERS Beker geslepen en gegraveerd kristal en zilveren montuur, zilvermerk zilversmid. en 800 H: 7 cm D: 18,5 cm
WOLFERS Huishoudset, schaalmodel in zilver, bestaande uit: 18 grote vorken, 12 grote messen, 18 grote lepels, 12 dessertvorken, 12 dessertmessen, 12 dessertlepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 7 gebaksvorkjes, 12 kleine lepeltjes, 1 grote pollepel, 1 suikertang en 6 serveerstukken. MO en titel keurm(...)
FRANS VAKMANSCHAP Karaf en stop in blauw en transparant kristal, zilveren montuur, Minerve-keurmerk H : 37 cm
FRANKRIJK Chocoladekan in zilver met een geribbelde torso en lofwerk in rococostijl, gesneden ebbenhouten handvat. Gemerkt Minerva hoofd en zilversmid. in een ongeïdentificeerde ruit. Herkomst: Europese hertogelijke familie Gewicht: 984 g zonder handvat
GROOT-BRITTANNIË, INCLUSIEF MAPPIN & WEBB... Collectie van acht dozen in zilver Gewicht : 3464 g bruto
BELGIË Twee dienbladen in zilver 800. Wolfers keurmerk voor de ene en D. Cie voor de andere. Gewicht : 5320 g
BRUSSEL Peeter Jr. ALIO, Ronde ecuelle, 1717 - 1725 in zilver gedecoreerd met gestileerde motieven op een amati grond, scharnierend handvat. Stadskeurmerken, decimale letter L voor 1717-1725, zilversmid en striches. Herkomst: Europese hertogelijke familie Gewicht : 677 g
Zoutfles gemonteerd in zilver, in een Henri Mathieu Brussels geschenkdoos
Grote Lot verzilverd metaal 16 schalen, 1 plantenbak, 1 doos, 1 mok en twee notenkrakers.
WAARSCHIJNLIJK FRANS, EIND 18E EEUW Zuivel en deksel in puur zilver, ebbenhouten handvat en fretel Gewicht : 338 g bruto
BELGIË (INCLUSIEF WOLFERS, DELHEID), SPANJE, GROOT-BRITTANNIË, Zilver bestaande uit: 1 mand, 1 kom, 1 schaal, 8 couverts. ON Y JOINT un petit dessous de bouteille en métal argenté Gewicht : 927 g
EGYPTE, 20E EEUW Lot in koper, messing en zilver ingelegd bestaande uit : een gong (en zijn hamer), drie dienbladen, twee wierookbranders, twee theepotten, een bekken, een cobra kapstokhaak.
Lot zilver en verzilverd metaal bestaande uit een shaker en een grote zilveren kom, een verzilverde metalen doos en een verzilverde metalen koffiepot. Gewicht: 1139 g voor de kom en shaker
OOSTENRIJK, MEXICO, GROOT-BRITTANNIË, BELGIË, VSA Zilveren Lot bestaande uit een dienblad, twee saupoudroirs, een theezeefje, vier sigarettendoosjes, 5 schaaltjes en asbakken, twee borstels Gewicht : 2779 g
BELGIË, 1832 - 1869 Groenteteler zilver, titel, garantie en zilversmid: D merk met daarboven een oog in een vierkant Gewicht : 722 g
Huishoudset voor 12 personen van verzilverd metaal, bestaande uit: 12 grote vorken, 12 grote messen, 12 lepels, 12 dessertvorken, 12 dessertmessen, 12 theelepels en 12 gebaksvorkjes
17E - 18E EEUWS WERK Paar messen met gedraaide zilveren handvaten en stalen lemmeten, gesigneerd Dings L : 25 cm Gewicht : 180 g
Deel Huishoudset in zilver bestaande uit 24 vorken, 24 lepels, 12 dessertlepels, 12 gebaksvorkjes, 1 pollepel. Er zijn 8 taartmessen van een ander model. Gemerkt. Gewicht : 5631 g brutogewicht
Deel van een Huishoudset, Lodewijk XV-stijl model in zilver, bestaande uit: 18 grote vorken, 12 grote messen, 18 grote lepels, 12 dessertvorken, 12 dessertmessen, 12 dessertlepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 oestervorken, 11 kreeftenspiezen, 12 gebaksvorkjes, 12 ijslepels, 12 theelepels, 11 kof(...)
EGYPTE, OOSTENRIJK-HONGARIJE, BELGIË, FRANKRIJK, MEXICO, NEDERLAND, ZWITSERLAND... Klein lot zilver. keurmerken INCLUSIEF een Art Nouveau servetring en een asbakkom voor een muntstuk. Gewicht : 872 g
Klein lot van verzilverd metaal bestaande uit drie dienbladen, een fruitschaal, twee schotels (waaronder Christofle), een doos en een beker.
Klein lot zilverwerk inclusief een nagelverzorgingsset, 15 ijslepels (WOLFERS) en 12 theelepels (NEDERLANDS) Gewicht : 530 g (zonder de nagelverzorgingsset)
SPANJE, GROOT-BRITTANNIË, DUITSLAND Klein lot zilver INCLUSIEF een zilveren zakhorloge Gewicht : 433 g exclusief horloge
Klein lot zilver waaronder een kandelaar (Dansk Guldsmede-Håndværk), 1 pillendoosje (Frankrijk), 1 doosje (Nederland), 1 sigarettendoosje (800), 1 klein vaasje (830) Gewicht : 327 g
Klein lot zilver bestaande uit twee kommen (Ierland), 1 ezel (Spanje), 1 Art Nouveau cachet (800) en 1 geëmailleerd zilveren theezeefje (916). INCLUSIEF twee zoutvaatjes en 1 verzilverd voorwerp. Gewicht: 198g
EGYPTE, FRANKRIJK, BELGIË Klein lot zilver en verzilverd metaal 15 stuks zilveren bestek + een grote set metalen bestek Gewicht : 667 g (inclusief messen)
ALTHENLOH, DELHEID Vier broodplankjes en een schotel in zilver, keurmerken Gewicht : 812 g
Zwaard en schede In zilver en hout, Nederlands belastingmerk (Tardy 322) op de schede. Toewijding gedateerd 1959. L : 51 cm Gewicht : 545 g bruto
BELGIË Koffie- en theeservice en dienblad in zilver met houten handvaten (mismatched) inclusief koffiepot, theepot, melkkan en suikerpot. INCLUSIEF een WOLFERS dienblad, gemerkt zilversmid, titel en waarborg Brussel (1832 - 1869) Gewicht : 1398 g
PARIJS Pierre-François QUEILLE, 1834-1846 Theeservies in vermeil, bestaande uit 24 lepels, een theezeefje, een suikertang en een lepel. zilversmid. en Minerve hoofdmerken. In houten doos Gewicht : 587 g
BELGIË Art Deco theepot in zilver 800 en houten handvat, gestempeld zilversmid AT. Met afneembaar metalen theezeefje. Gewicht : 675 g
GROOT-BRITTANNIË zilveren Lot bestaande uit twee saupoudroirs (GORHAM), twee servetringen, drie kommen Gewicht : 500 g
20E EEUWS WERK Doos zilver, keurmerken H : 8 cm Gewicht : 489 g brutogewicht
DUITSLAND Zilveren kavel waaronder een kandelaar (verzwaard), een vaas, een montuur, een beker, een melkkan en een suikerpot
Eduard WOLLENWEBER (1847 - 1918) Jugendstil vaas in zilver, repoussé decoratie van eikenbladeren en eikels, zilversmid. keurmerk en garantie. Gewicht: 303 g brutogewicht
OOSTENRIJK Zilveren kavel Bestaande uit een koekenpan en deksel, een doos, een paar kandelaars, een kandelaar, een kelk, een parfumflesje, een koffiepot en 9 bekers. Gewicht: 3235 g
ODIOT, Parijs Mok en schotel van zilver met een vergulde binnenkant versierd met wijnranken. Gemerkt zilversmid en Minerve hoofd Gewicht : 402 g
Martial FRAY (1849 - 1861), Parijs Thee- en koffieservies in zilver, bestaande uit een theepot, een koffiepot, een suikerpot en een melkkan. Merktekens zilversmid op de koffiekan, Minerve hoofd en Belgische import (1831 - 1868). Gewicht : 2145 g
Paul STORR (1771 - 1844), LONDEN George IV theepot, 1795 zilver, scharnierend deksel, afneembare voet. Merken zilversmid, letter datum, stad. Gewicht : 2091 g
Vasiliì Egorovitsj RoekavitsjNIKOV, Moskou Art Nouveau koffie servies in zilver met vermeil interieur, bestaande uit een koffiekan, een melkkan en een suikerpot. Gemerkt zilversmid en 84 Gewicht : 683 g bruto
RUSLAND Suite van twaalf theeglazen en drie mandjes in vernikkeld zilver en vermeil, keurmerk sikkel en hamer Gewicht : 1705 g
RUSLAND Collectie van vierenveertig bekers in zilver, diverse zilversmid Gewicht : 1726 g
RUSLAND, 19E EEUW Lot zilver bestaande uit een paar champagneglazen (maker onleesbaar, keurder Avdeyev, 1857), een grote kandelaar (maker Goldmann, keurder Sosnkowky, Warschau, 1872), een grote kandelaar (maker B. Shkarlat, Warschau) Gewicht : 1025 g
RUSLAND, 19E EEUW Aleksandr Ivanovič Tyčagin (1818 - 1895) (Alexander TYCHAGIN), keizerlijke porseleinfabriek Sint-Petersburg, regeerperiode van Alexander II (1855 - 1881) Venus en Cupido beschilderd en geëmailleerd porseleinen plaquette, gesigneerd rechtsonder. Stempel van de fabriek op de achterk(...)
SEVRES, XVIIIE Kop en schotel, 1767 van porselein gedecoreerd met fazanten in reserves op een nieuwe blauwe ondergrond, merk met twee ineengestrengelde L's, datumletter O, schildersmerk met hermelijn en onderglazuur hol merk Herkomst: Europese hertogelijke familie
SEVRES, XVIIIE Litron kop en schotel van porselein met polychrome decoratie van vogels in reservaten op een blauwe kiezelachtergrond. Merk met twee ineengestrengelde L's, datumletter L (1764) voor de kop en Z (1777) voor de schotel. Herkomst: Europese hertogelijke familie
MEISSEN, 19E EEUW Verzameling van liefdes van porselein waaronder een geblinddoekte liefde, een liefde met een gebroken hart, een liefde die zijn hart weer aan elkaar naait, een kreupele liefde, een liefde die bloemen uitdeelt en een groep van drie liefdes (een 4e ontbreekt). Zwaarden met blauwe ch(...)
Julius DRESSLER (1882 - 1945) Set van drie Jugendstil vazen in polychroom en verguld geëmailleerd keramiek, één gesigneerd, één genummerd en gesitueerd in Oostenrijk, sporen van signatuur op de derde.
ROYAL COPENHAGEN Flora Danica bord: betula alba geëmailleerd porselein, gesigneerd en getiteld op de achterkant D : 28 cm
STAFFORDSHIRE Lot bestaande uit een paar honden, twee ruiters, twee mannen in kostuum één beschadigd
18E EN 19E EEUW Verzameling van 18 platen porselein waaronder : - TOURNAI: één met blauwe florale decoratie en vleugel versierd met cartouches verrijkt met Boeketten van bloemen in goud en blauwe wolventanden met gekruiste zwaarden en kruisen in goud. - TOURNAI: één met geschulpte vleugel en cent(...)
DELFT Set van 5 schotels en 11 borden in polychroom aardewerk Ongevallen en restauraties H: 6 cm D: 31 cm
MEISSEN, KPM Porselein bestaande uit drie kopjes en schotels, drie schotels, een servies bestaande uit 4 kopjes en schotels, een melkkan en een koffiepot. Merken onder de voet vergulding ontbreekt
IN DE SMAAK VAN SEVRES Paar "Duplessis" vazen van porselein, aan de ene kant gedecoreerd met een galante scène en aan de andere kant met vogels in reservaten op een blauwe achtergrond, gemonteerd op een verguld bronzen voet. Merken onder de voet Hoogte: 33 cm
DELFT, XVIIIE Twee schotels met eenden in blauw en wit geglazuurd aardewerk. Merk op een van de schalen chips rond de rand D: 25 cm
BRUSSEL, DELFT, TOURNAI, LIMOGES (CARTIER) Porselein en aardewerk waaronder 5 Delftse tegels, twee koffieserviezen, een paar vazen, een paar imari potten. Kleine ongelukjes
BRUSSEL, 19E EEUW Koffieservies met kinderspelletjes van polychroom geëmailleerd porselein, bestaande uit 10 kopjes en 10 schoteltjes, een koffiepot, een melkkan, een suikerpot Herkomst: Europese hertogelijke familie Lichte slijtage aan de vergulding
ROYAL DUX Twee tijgers in keramiek, gesigneerd H : 17 cm L : 32 cm de grootste
FRANS WERK LAAT ACHTTIENDE EEUW Lodewijk XVI lier klok in verguld brons en wit marmer, met skeletuurwerk, de rood en zwart geëmailleerde wijzerplaat toont de uren in Romeinse cijfers en de minuten in Arabische cijfers evenals de datum, de wijzerplaat is gesigneerd Henry in Paris. Herkomst: Europes(...)
VIGER, Parijs Louis XVI kooi klok in verguld brons en marmer, gesigneerd op de wijzerplaat H: 40 cm B: 19 cm Diepte: 13 cm
BOUDIN, Epernay Klok met putto in marmer en verguld brons, wijzerplaat gesigneerd H: 40 cm B: 26 cm
EMPIRE STIJL WERK Paar "Couronne de laurier" wandlampen met twee vuurvergulde armen Hoogte: 25 cm
MULLER Frères, Lunéville Twee tafellampen dubbele glazen tulpen, één gemonteerd op een vergulde metalen voet, de andere in smeedijzer, gesigneerd Hoogte: 35 cm
OOSTENRIJKS WERK UIT DE 17E EEUW Barok huisaltaar of "altarmodell", 1657 Uitzonderlijk altaar van houtsnijwerk, beschilderd en verguld met goud, met op het fronton God de Vader, in het midden Jezus Christus gekruisigd tussen Sint Jan en de Maagd, de achtergrond beschilderd met een landschap. Aan we(...)
INDO-PORTUGEES WERK, 19E EEUW Imposante "contador" kast in gebeitst hout, gesneden met een rijke gestileerde florale decoratie op de schort, gedraaide houten basis, kastopening met acht laden die twaalf simuleren, verguld messing ornament, met zijn sleutels. H: 169 cm B: 119 cm D: 48 cm
Jean-Baptiste LEBAS, Meester in 1756 Suite van twee cabrioletten en twee bergères Louis XV in groen gelakt hout bekleed met gele stof met bloemmotieven. Gestempeld J. Lebas op drie H: 88 cm B: 66 cm
WERK IN DE STIJL VAN LOUIS XIII Klein kastje en onderstel in marqueterie en gedraaid hout, openend met twee deuren en een lade vooraan. IJzeren scharnieren en handgrepen. H: 132 cm B: 86 cm Diepte: 41 cm
NEGENTIENDE EEUWS ITALIAANS WERK Grote middelste tafel in marqueterie en fineer, vierkant balustervormig onderstel in Lodewijk XIV-stijl, verbonden door een X-vormig tussenstuk, rijk ingelegde decoratie van kinderscènes met honden en paarden Kleine marqueterie sporen op het tussenstuk H: 76 cm B: 1(...)
Marcel KAMMERER (1878 - 1959) Paar fauteuils, model 6534 in gebeitst en gethermoformeerd beuken, bekleed met stof met pauwenverenpatroon Bibliografie - THONET verkoopcatalogus, 1911-1915, herdrukt in Wenen 1994, pagina 121 - Giovanni RENZI, de moderne mobiel. Gebrüder Thonet Wenen, Jacob & Josef (...)
40'S WERK Opbergruimte in witgekalkte eik met gelakte deuren met figuren in een chinoisant decor, sokkel gesneden in de vorm van hemelse draken één handvat beschadigd (waarschijnlijk later) H: 169 cm B: 100 cm Diepte: 60 cm
Ernest LEYS (1841 - 1892) Salon in Lodewijk XVI stijl in verguld houtsnijwerk bestaande uit een bank en twee hoekfauteuils, zittingen en rugleuning in caning (beschadigd). Markering in potlood onder de zitting. Herkomst: Europese prinselijke familie. Notitie: Ernest LEYS, gevestigd op 3 Place (...)
XIXE EEUWS WERK Paar consoles in mahonie en walnoot fineer, gesneden met vruchtentrossen en leeuwenpootjes, blad in gegroefd Belgisch zwart marmer H: 76 cm B: 94 cm Diepte: 46 cm
LAAT 18E EEUWS WERK Paar Lodewijk XVI consoles gesneden en gelakt hout, grijs marmeren blad Herkomst: Europese hertogelijke familie talrijke restauraties, één marmeren gebroken H: 74 cm B: 95 cm Diepte: 36 cm
LAAT 19E EEUWS WERK Paar andirons met draken in brons met twee patina's H : 33 cm B : 25 cm Diepte : 11 cm
DUITS WERK BEGIN 20E EEUW Eetkamer van walnoothout bestaande uit een uitschuifbare tafel en zes stoelen met gondelrugleuning
ENGELS WERK George II stijl barmeubel in wortelnotenfineer, opening met twee deuren, een plank en een lade H : 175 cm B : 55 cm Diepte : 45 cm
ZUID-OOST AZIË Paar salontafels in longyanmu en met huid beklede bladen H: 55 cm B: 66 cm Diepte: 66 cm
LAAT ACHTTIENDE - VROEG NEGENTIENDE EEUWS WERK Suite van zes Directoire stoelen in marqueterie gedecoreerd met geometrische figuren, vogels en gestileerde bloemen, elke stoel heeft een vergelijkbare decoratie met een variatie op de rugleuning en taille. Originele stof bewaard gebleven op sommige, z(...)
BEGIN 19E EEUW Empire ladekast in notenhout en fineer, opening met vier laden, verguld messing ornamenten en handgrepen gewijzigde rug, achterpoten veranderd, kleine sporen van fineer H : 102 cm B : 130 cm Diepte : 62 cm
18E EEUWS WERK Lodewijk XV console tafel gesneden en verguld hout, gesneden blad in roze Pyreneeën marmer Herkomst: Europese hertogelijke familie H: 80 cm B: 90 cm Diepte: 45 cm
THONET Set bestaande uit een papegaaienkapstok en een paraplubak gebeitst en gethermoformeerd hout, metalen houder slijtage en restauraties H: 189 cm
WERK UIT DE CONSULAATPERIODE, toegeschreven aan Bernard MOLITOR (1755 - 1833), meester in 1787 Domme tafel op sokkel in amarant en amarant fineer, wit marmeren bladen omringd door opengewerkte galerijen van verguld messing, de riem rustend op drie gebogen staanders bekroond door leeuwenkoppen en v(...)
Achthoekige spiegel van zwart gebeitst houtsnijwerk met schildpadmotief. Glas met putjes H: 80 cm B: 66 cm
Rechthoekige spiegel schildpad en gezwart hout H: 47 cm B: 57 cm
18E EEUWS WERK Lodewijk XVI fronton spiegel in verguld en groen gebeeldhouwd hout H : 122 cm B : 80 cm
LAAT 18E EEUWS WERK Paar Lodewijk XVI vuurijzers in vuurverguld brons met voorstelling van vuurpotten, met hun gesmede ijzers Herkomst: Europese hertogelijke familie H: 36 cm Diepte: 58 cm
WERKEN IN DE STIJL VAN LOUIS XVI Secretaire in marqueterie, opening met vier laden en een klep, grijs marmeren blad, verguld messing ornamenten, wapenschilden en handgrepen Ontbreekt en is beschadigd H: 140 cm B: 87 cm Diepte: 36 cm
VICTORIAANS ENGELS WERK Davenport secretaire geheel ingelegd met bloemen en geometrische friezen, openend met een met leer beklede klep, een geheime zijlade, een zijdeur die uitkomt op vijf laden en een zijplank. Met twee sleutels Slijtage H: 82 cm B: 69 cm Diepte: 69 cm
LAAT 19E EEUWS WERK, IN DE SMAAK VAN GABRIEL VIARDOT Sokkel houtsnijwerk en opengewerkt hout, verguld messing ornament H : 71 cm B : 35 cm Diepte : 35 cm
VROEG 20E EEUWS DUITS WERK Vitrine voor verzamelaars van mahoniehout, mahoniefineer, glas en spiegelvoet H: 183 cm B: 98 cm Diepte: 62 cm
WERK IN DE STIJL VAN LOUIS XVI Haardstoel gesneden hout, bekleed met roze zijde H: 78 cm B: 35 cm Diepte: 35 cm
NEDERLANDS WERK EIND NEGENTIENDE EEUW BEGIN TWINTIGSTE EEUW Secretarie ladekast van nerffineer en verguld bronzen ornamenten, openvallend met een klepblad en twee laden. Op de hoekstijlen zijn twee geheime deurtjes die laden onthullen. H: 100 cm B: 115 cm Diepte: 50 cm
LODEWIJK XV STIJL WERK Woonkamerset in verguld hout, inclusief twee paar stoelen en een stomme bediende slijtage door gebruik
PORTUGEES WERK 19E EEUW Leunstoel gesneden en gebeitst notenhout, zitting en rug bekleed met leer in reliëf, verguld messing ornamenten H: 120 cm B: 53 cm Diepte: 45 cm
Louis XV-stijl draaibare fauteuil in naturel hout, rietgedekte rugleuning en zitting, armleuningen en taankleurige lederen bekleding. Rustend op vier licht gebogen voorgevormde poten met florale decoratie. Restauratie en kleine beschadiging aan het rietwerk H: 90 cm D: 60 cm
WERK IN DE STIJL VAN NAPOLEON III Meubelstuk marqueterie, verguld bronzen beslag, wit marmeren blad. Vals slot rechts. Gerestaureerd marmer H: 104 cm B: 77 cm Diepte: 34,5 cm
XIXE EEUWS WERK Paar fauteuils van mahoniehout met ingelegd decor, zitting bekleed met zijde. Stamped JC interlaced onder elk Restauratie H: 102 cm B: 54 cm D: 54 cm
NEGENTIENDE EEUWS WERK Kleine tafel op sokkel mahonie, met klauwvoet en rond blad H: 76 cm D: 76 cm
VOUWWERK Klaptafel in gebeitst gebeitst eikenhout, driepoot voet gemerkt Anno 1773, bovenblad gesneden met een wapenschild en een gestileerd bloemenfries H: 55 cm B: 88 cm Diepte: 61 cm
CHINA, XXE Suite van drie nesttafels in houtsnijwerk Ongelukken en ontbrekende onderdelen
Emil KIEMLEN (1869 - 1956) Portret van Hans en Felicitas Ficker Direct gesneden marmeren sculptuur, gesigneerd op de achterkant. Op de originele Art Nouveau gesneden houten sokkel. Herkomst: familie van de modellen, Villa Ficker, Straatsburg (nu de ND de Sion school). H: 75 cm B: 60 cm Diepte: 4(...)
Jean Léon ARY- BITTER (1883-1973) & SUSSE Frères Paar boekensteunen met olifanten, circa 1930 Donkerbruin gepatineerd brons, gebeitste houten voet ingelegd met licht houten filets. De originele cartouche ontbreekt Bibliografie: Pierre CADET, "Susse Frères 150 jaar beeldhouwkunst", Parijs, SUSSE FR(...)
Gilles Lambert GODECHARLE (1750 - 1835) Buste van Laurent Delvaux (1696 - 1778), 1824 sculptuur in gepatineerd gips. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde, getiteld vooraan LAURENTIUS DELVAUX / SCULPTOR. Opmerking: Het Musées Royaux des Beaux Arts de Bruxelles bezit een gelijkaardige buste on(...)
Antoine GILLIS (1702 - 1781), toegeschreven aan, naar Alessandro ALGARDI (1595 - 1654) Liefde eikenhouten sculptuur putjes, chips en restauraties H: 57 cm B: 27 cm
Auguste MOREAU (1834 - 1917) Lente en herfst paar sculpturen in brons met bruin patina, gesigneerd op het terras, sokkels in griotte rood marmer H : 50 cm B : 17 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Zittend vrouwelijk naakt terracotta sculptuur Herkomst: Familie van de kunstenaar H: 25 cm B: 9 cm Diepte: 18 cm
Jean-Antoine HOUDON (1741 - 1828) naar Buste van Louise Brongniart bronzen sculptuur met vergulde patina, onyx marmeren voet microchips op de sokkel H: 40 cm met sokkel
Alfred COURTENS (1889 - 1967) De familie sculptuur in gepatineerd gips Herkomst: Aangeboden door de kleinzoon van de kunstenaar aan de huidige eigenaar kleine chips H: 53 cm
SAMSON naar Bertel THORVALDSEN (1770 - 1844) Venus met appel geglazuurd aardewerk, merk onder de voet chips op de basis H: 46,5 cm
IN DE SMAAK VAN SEVRES Paar afgedekte potten van geëmailleerd porselein en verguld brons, elk gesigneerd Henri Hoogte: 45 cm
WERK IN SAITE STIJL Bastet Zwart gepatineerd bronzen beeld van de Egyptische kat-godin. Mahoniehouten voet H: 21 cm exclusief sokkel
Bernhard HOETGER (1874 - 1949) Lachende Boeddha "Het Licht", circa 1912 sculptuur in bruine okerkleurige was met goud bespikkeld, gesigneerd. Houten voet Opmerking: Getiteld "Bronze d'humour" in de monumentale versie gegoten in 1914, werd dit model gemaakt als onderdeel van de cyclus van 15 figu(...)
Rudolf KÜCHLER (1867 - 1954) Eva en de slang sculptuur in brons met bruin patina, gesigneerd H : 40 cm
Amedeo GENNARELLI (1881 - 1943) Jonge vrouw met duif sculptuur in brons met zilver patina en zwart marmeren basement, gesigneerd en genummerd Hoogte: 59 cm
Armando BARABINO (1883 - 1970) Madonna sculptuur in albast, gesigneerd H: 36 cm B: 33 cm Diepte: 21 cm
Emmanuel VILLANIS (1858 - 1914) Mignon bronzen sculptuur met goudbruine patina, getiteld, gesigneerd, gemerkt Salon 1896, gemonogrammeerd E.V en genummerd 77 Hoogte: 37 cm
ZUID-INDIA, 19E EEUW Strijdwagenelement in polychroom hout, voorstellende een krijger te paard H : 62 cm B : 31 cm Diepte : 12 cm
Roer in gebeitst hout D : 136 cm
VLAAMSE SCHOOL Maagd met kind gesneden en gepolychromeerd hout ontbrekende H: 39 cm
KUUROORD, 19E EEUW Naaidoos gedecoreerd op het deksel met het paviljoen van Tervuren, het interieur beschilderd in roze met landschapsgezichten en een hond op de binnendeksels. Met sleutel H: 7 cm B: 24 cm Diepte: 17 cm
S.T DUPONT Set bestaande uit twee aanstekers, een sleutelhanger, een pen en een etui, in hun originele doosjes Vergulde aanstekers, een biro en een vulling, een leren etui, een zilveren sleutelhanger. Elk in zijn originele doos.
Bronzen kavel bestaande uit een kanon, vier vijzels en twee stampertjes
H.G BLAIR & C, Cardiff & Barry / L. CASELLA, Londen Sextant en Anemometer in messing, in hun mahoniehouten kisten, gesigneerd
Isidore de RUDDER (1855 - 1943) en Maison DEMEULDRE-COCHE, toegeschreven aan Vrouw-maan masker keramiek, genummerd 5 H : 24 cm B : 14 cm
SECESSIONISTISCH WERK IN DE STIJL VAN KOLOMAN MOSER Centraal tafelstuk van verguld messing en gegraveerd kristal H: 10 cm D: 23 cm
WERK UIT DE NEGENTIENDE EEUW Chimaera-beker in geciseleerd brons en metaal, met goud en zwart patina, en schelpen H : 5 cm B : 12 cm Diepte : 6 cm
ALTENLOH, Brussel Bureau inktpot zilver 850 en kristal, zilvermerk en nummer 1913 stop gebroken bij het scharnier H: 15,5 cm B: 16 cm Diepte: 16 cm
NEGENTIENDE EEUWS WERK Paar kandelaars met palmetten in verguld brons Hoogte: 28 cm
LAAT NEGENTIENDE EEUWSE SCHOOL Portret van Baron de Courty als rechter miniatuur ingelijst, licht ontbrekend H: 9 cm B: 8 cm
NEGENTIENDE-EEUWS WERK Athena bronzen bas-reliëf met bruin patina, gemonteerd op een eikenhouten frame H: 38 cm B: 21 cm
Ei display van verzilverd metaal, met daarop een vogel op een nest Hoogte: 24 cm
Zoltán OLCSAI KISS (1895 - 1981) Buste van Lenin bronzen sculptuur met gouden patina, gesigneerd op de achterkant, marmeren sokkel H: 10 cm exclusief sokkel
CHINA Parfum brander in koper met opengewerkte decoratie H: 12 cm D: 20 cm
Varia bestaande uit een Art Deco verzilverde metalen displaystandaard, een verzilverde metalen kom, een gipsen sculptuur, twee metalen vliegtuigen
DUITS WERK Juwelenkistje van verguld metaal, biscuit onderwerp en albasten terras. De pompoen onthult een spiegeltje en een interieur bekleed met stof. een gebroken bolvoet H: 22 cm
VAL SAINT LAMBERT Twee paar karaffen, 18 glazen, zes schalen in gekleurd kristal H: 42 cm voor de karaffen B: 10 cm voor de karaffen Diepte: 20 cm voor de glazen L: 8,5 cm voor de glazen
Set van 78 geslepen kristallen glazen bestaande uit: 11 waterglazen, 10 witte wijnglazen, 8 rode wijnglazen en 12 champagneglazen met hetzelfde patroon; 10 champagneglazen, 8 champagneglazen, 7 cognacglazen en 12 portglazen
LALIQUE FRANCE Tafelloper, Feston ontwerp in geperst gegoten kristal, bestaande uit 10 stukken. Gesigneerd
D'ARGENTAL (Paul NICOLAS, 1875 - 1952) Landschap van het meer meerlagige glazen vaas met rode gegraveerde decoratie op een gele achtergrond, gesigneerd Hoogte: 18 cm
WERK CIRCA 1900 Punchschaal verzilverd metaal en geslepen en gegraveerd kristal, deksel bekroond door een danseres H: 50 cm met deksel en voet D: 25 cm
Grote punchkom en lepel in geslepen kristal (verschillende afneembare delen) H: 46 cm met stop D: 22 cm
SAINT LAMBERT Grote bolvaas met glazen buis. D : 26 cm
HERMES Paris & Cristallerie SAINT LOUIS Kegelvaas in wit en transparant kristal, gesigneerd onder de voet H: 14 cm D: 11,5 cm
MOSER KARLSBAD, Oostenrijk, toegeschreven aan Snoepdoos, in de stijl van Joseph HOFFMANN, circa 1910 Amethistkleurig geslepen kristal Een klein chipje aan de binnenrand van het deksel H: 27 cm
VAL SAINT LAMBERT Art Deco vaas in transparant en blauw kristal H: 20 cm D: 15 cm
OOSTENRIJKS WERK, IN DE STIJL VAN DE WEENSE SECESSIE Eivormige vaas in transparant en blauw geëmailleerd glas Hoogte: 22 cm
Léon SPILLIAERT (1881 - 1946) Cyclamen aan de rand van het park, 1937 inkt en aquarel, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. We willen Madame Adriaens-Pannier bedanken voor het bevestigen van de authenticiteit van dit werk, dat zal worden toegevoegd aan de catalogue raisonné van de kunstenaar. H(...)
Firmin BAES (1874 - 1943) Portret van Mme Hyacinthe Chaudoir, Mont Saint Martin (Luik), 1920 pastel, gesigneerd en gedateerd rechtsonder Herkomst: Familie van het model ingelijst H: 99 cm op zicht B: 79 cm
Marcel DELMOTTE (1901 - 1984) Herfst 1981 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd linksonder, gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant ingelijst H: 185 cm B: 90 cm
Marcel DELMOTTE (1901 - 1984) Twee vrouwen en een kind, 1976 olieverf op isorel, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 70 cm B: 90 cm
Cornelis II DE BAELLIEUR (1642 - 1695), toegeschreven aan De Aankondiging olieverf op koper ingelijst H: 35 cm B: 29 cm
Constant PERMEKE (1886 - 1952) Vrouwelijk naakt houtskool en gewassen, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 28 cm B: 20.5 cm te zien
ROMEINSE SCHOOL VAN DE EERSTE HELFT VAN DE 17E EEUW De Heilige Familie met de heilige Elisabeth en Johannes de Doper Canvas Niet ingelijst Voorheen toegeschreven aan Andrea Vaccaro. Herkomst: Italiaanse prinselijke familie. Expert : Cabinet Turquin H : 215 cm B : 168 cm
17E EEUWSE SCHOOL Portret van een man in harnas olieverf op doek (vervaagd), wapenschild linksboven (ongeïdentificeerd) ingelijst H: 135 cm B: 98 cm
OOST-EUROPESE SCHOOL CIRCA 1640 Familieportret van een jager Canvas Expert : Kabinet Turquin Restauraties H : 116 cm B : 144 cm
Thomas WYCK (ca. 1616 - 1677) Jager en zijn helper bij een rivier gouache, verkooplabel op de achterkant. Herkomst: veiling Sotheby's, 20 juli 1967, lot 100 ingelijst H: 20 cm op zicht B: 28 cm
Paul MAK (1891 - 1967) Sint Michiel die de draak verslaat, 1950 gouache op versterkt papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 17 cm B: 25 cm
17E EEUWSE KLEUR Jezus en de Samaritaanse vrouw olieverf op parketpaneel ingelijst H: 35 cm B: 25 cm
18E EEUWSE SCHOOL Portret van Madame de Ponty olieverf op doek ingelijst H: 80 cm B: 65 cm
VLAAMSE SCHOOL VAN DE 17E EEUW Heilige Catharina van Alexandrië olieverf op paneel, gemonogrammeerd MS rechtsonder ingelijst, lichte barst H: 48 cm B: 39 cm
Ildephonse STOCQUART (1819 - 1889) Herdersfamilie met hun kudde bij de ingang van een dorp olieverf op doek, gesigneerd onderaan rechts ingelijst H: 85 cm B: 114 cm
18E EEUWSE NEDERLANDSE SCHOOL Caprice met vissers en schepen vastgezet onder glas Herkomst: Europese hertogelijke familie ingelijst H: 21 cm B: 34 cm
NEDERLANDSE SCHOOL CIRCA 1700 Paar geanimeerde landschappen olieverf op doek met ovaal uitzicht Herkomst: Europese hertogelijke familie ingelijst H: 39 cm B: 29 cm
Ashod ZORIAN (1905 - 1970) Schaduwrijke steeg olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder Herkomst: Collectie van Monsieur Etienne Petit, decorateur van Koning Farouk, daarna door afstamming ingelijst H: 33 cm B: 40 cm
Carl JUNGHEIM (1830 - 1886) Vissers bij het meer, 1865 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 88 cm B: 132 cm
Eugène Louis GINAIN (1818 - 1886) Stierenjacht, 1855 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder Herkomst: veiling Christie's, Londen : 19de en 20ste eeuwse continentale schilderijen, 10 oktober 1996, lot n°84 H: 206 cm B: 130 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Boot / Havengezicht (bifatius) oliepastel Herkomst: Familie van de kunstenaar ingelijst H: 30 cm B: 35 cm
Héloïse LELOIR (1820 - 1873), toegeschreven aan Gesprekken (X2) aquarellen (niet ingelijst) H: 22 cm B: 16 cm te zien
17e eeuwse Vlaamse school, entourage van Adriaen BROUWER Levendig taverne tafereel olieverf op doek, wapenschild met lakstempel op achterzijde ingelijst H: 88 cm B: 70 cm
Pierre ABATUCCI (1871 - 1942) Prachtige ochtend, 1917 olieverf op doek, gesigneerd linksonder, getiteld en gedateerd op de achterkant ingelijst H: 65 cm B: 90 cm
Louis ARTAN (1837 - 1890) Marine olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 30 cm B: 38 cm
Ferdinand BUYLE (1872 - 1950) Portret van een kind olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 100 cm B: 75 cm
Jean-Baptiste Henri DURAND-BRAGER (1814 - 1879) Gezicht op de Bosporus olieverf op paneel, gesigneerd linksonder ingelijst H: 22 cm B: 40 cm
VROEG NEGENTIENDE EEUWSE SCHOOL Portret van Johan Andreas Hildebrande en zijn vrouw Christina Dorothée Centner pastel, in gebogen glazen lijst H: 39 cm B: 32 cm
Jef LEEMPOELS (1867 - 1935) Bij het raam olieverf op doek gesigneerd rechtsonder, gesigneerd en getiteld op de achterkant Ingelijst H: 66,5 cm B: 41,5 cm
Maurice CHABAS (1862 - 1947) Boot in de mist olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingelijst en onder glas H: 73 cm B: 60 cm
DUITSE OF OOSTENRIJKSE SCHOOL Uitzicht op een Alpenmeer, 1927 olieverf op doek, gesigneerd (Schubert?) en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 120 cm B: 165 cm
19E EEUWSE SCHOOL Paar portretten olieverf op doek, bekleed ingelijst H: 93 cm B: 77 cm
Victor POZZI naar Bernardino PINTORICCHIO (1454-1513) Aartsbisschop Piccolomini herenigt keizer Frederik III en Eleonora van Aragon in Siena Aquarel en goudaccenten. Etiket en titel op de achterkant. Opmerking: deze scène komt voor op een fresco in de Piccolomini bibliotheek in Siena. H: 40 cm B:(...)
Paul Jean CLAYS (1819 - 1900) Marine, 1859 aquarel, gesigneerd en gedateerd linksonder ingelijst H: 21 cm B: 31 cm te zien
Jozef GEIRNAERT (1790/91 - 1859) Drinker met pijp olieverf op paneel, gemonogrammeerd JG rechtsonder. Openingen. Ingelijst H: 29 cm B: 22 cm
Frans II FRANCKEN bekend als de Jonge (1581 - 1642) entourage van De Aankondiging olieverf op koper ingelijst H: 22 cm B: 17 cm
19E EEUWSE SCHOOL, NAAR TITIAAN De berouwvolle Magdalena olieverf op doek ingelijst H: 48 cm B: 38 cm
Thomas COMPIGNÉ, toegeschreven aan Architecturaal landschap aan de rivier in verzilverd en verguld tin, met geschilderde achtergrond, gemonteerd op schildpad. gezwart houten frame D: 8 cm buiten de lijst
LAAT 17E EEUWSE SCHOOL Hanger Bergkristal en zilver. Aan weerszijden een miniatuur met aan de ene kant paus Innocentius XI en aan de andere kant Jezus die de kelk zegent. Restauraties, latere ring, microchips rond de rand H: 5 cm
XIXE EEUW SCHOOL Portret van een vrouw, 1852 miniatuur, gesigneerd (onleesbaar) en gedateerd linksonder, titel rechtsonder. In een gezwart houten lijst ingelegd met verguld messing en versierd met een verguld bronzen rand. ingelijst H: 11 cm niet-ingelijst B: 9 cm
17E EEUWSE SCHOOL Heilige Maria Magdalena olieverf op koper H : 22 cm B : 16 cm
Volger van TENIERS Herberg scene olieverf op koper ingelijst H: 34 cm B: 48 cm
Moritz LEDELI (1856 - ca. 1920) Koets en stier Olieverf op kraton, gesigneerd linksonder Ingelijst H: 27 cm B: 48,5 cm
Stanislava MATYASOVA (geboren 1954) bekend als Albert RIGAUX Gesprek op het strand olieverf op doek, gesigneerd linksonder H : 35 cm B : 52 cm
Gilbert Maurice HUBIN (1904 - 1982) De guinguette, onder het prieel Olieverf op paneel rechtsonder gesigneerd ingelijst H: 33 cm B: 50 cm
Hubert BELLIS (1831 - 1902) Stilleven met pompoen en druiventrossen olieverf op paneel, gesigneerd midden onderaan ingelijst H: 23 cm B: 28 cm
Maurice Jean LEFEBVRE (1873 - 1954) Odaliske olieverf op doek, gesigneerd links onderaan H : 75 cm B : 69 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Liggend naakt Houtskool op papier, gesigneerd rechtsonder. Herkomst: Familie van de kunstenaar ingelijst H: 31 cm B: 44 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Grimlachende figuur / Vaas met boeket bloemen (biface) gewassen op papier Herkomst: Familie van de kunstenaar ingelijst H: 35 cm B: 26 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Karakter lezing was, gemonogrammeerd linksonder Herkomst: familie van de kunstenaar ingelijst H: 35 cm B: 26 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Portret van Monsieur Gelas houtskool Herkomst: Familie van de kunstenaar ingelijst H: 33 cm B: 25 cm
Heinrich RITTNER (1802 - 1840) Twee aanzichten van Dresden verhoogde gravures ingelijst H: 62 cm B: 50 cm
Yvonne Leanda Josephina VAN DE VELDE (1896 - 1954) bekend als MARYVONNE Ballerina Olieverf op doek gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 43 cm B: 33 cm
Julien STAPPERS (1875 - 1960) Compositie met een boeket riddersporen olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 82 cm B: 112 cm
Charles MICHEL (1874 - 1967) De Pont Neuf, gezien vanaf de Quai du Louvre olieverf op board, gesigneerd rechtsonder linkerbovenhoek ontbreekt. In lijst H: 23,5 cm B: 32 cm
Guy ONKELINX (1879 - 1935) De Borromeïsche eilanden, 1932 Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder Ingelijst H: 42,5 cm B: 67 cm
Aloïs BOUDRY (1851 - 1938) Portret van een man, 1883 / Portret van een vrouw olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd midden links, olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder Ingelijst H: 25 cm B: 19 cm
Paul DILLENS (1874 - 1965) Zicht op een meer olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 75 cm B: 90 cm
Ferdinand SCHIRREN (1872 - 1944) Zittende vrouw voor een fles was Herkomst: Familie van de kunstenaar ingelijst H: 23 cm B: 18 cm
Henri-Georges MEUNIER (1873 - 1922) De kraaien, december 1894 pastel op papier, gesigneerd, gedateerd en opgedragen aan de uitstekende vriend Gustave" linksonder ingelijst H: 50 cm B: 21 cm te bezichtigen
XVIIE - XVIIIE België / Duitsland / Middellandse Zee: vier kaarten verbeterde gravures ingelijst
Johann David SCHLENEN (1711-1771) / Jan JANSSON (1588-1664) Kaart van Pruisen en Polen, circa 1750 / Kaart van de Elzas, circa 1644 twee vergrote gravures
BEGIN 19E EEUW Parfums Farina gegraveerde en verbeterde poster, keizerlijk stempel rechtsboven ingelijst H: 54 cm B: 40 cm te zien
ENGELSE SCHOOL 19E EEUW Portret van een ruiter olieverf op doek ingelijst, restauraties H: 44 cm B: 55.5 cm
NEGENTIENDE-EEUWSE SCHOOL, NAVOLGER VAN TENIERS Levendige scène in een stal olieverf op doek ingelijst H: 30 cm B: 35 cm
Antoon VAN DYCK (1599 - 1641) naar Dronken Silenus olieverf op paneel Ingelijst H: 40,5 cm B: 32 cm
Jules Félix RAGOT (1835 - 1912) Twee kleine meisjes, 1899 olieverf op board, gesigneerd, gedateerd en (?) getiteld links onder ingelijst H: 37 cm B: 31 cm
Alexandre DENONNE (1879 - 1953) Compositie met Chinees beeldje olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 55 cm B: 40 cm
F. BROSENS (19de - 20ste) Impasse de Suède in Antwerpen, 1905 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 55 cm B: 41 cm
Olga IVLEVA (Geboren in 1969) Zonnige tuin, Krimlandschap aquarel, gesigneerd met het monogram rechtsonder ingelijst H: 35 cm B: 48 cm
Maurice LANGASKENS (1884 - 1946) De weg naar rust kleurenlitho, gesigneerd rechtsonder, genummerd linksonder 16/60. Op de achterkant, ex-libris van Maurice Langaskens Ingelijst H: 36 cm B: 53 cm
18E EEUWSE SCHOOL Portret van een elegante dame miniatuur, schildpad lijst met Boulle verguld messing inleg, spoor van signatuur rechtsonder. Op de achterkant, beschrijving en datum 1767. ingelijst H: 8 cm B: 6 cm
Gustave BUFFEL (1886 - 1972) Landschap van duinen olieverf op doek, gesigneerd linksonder ingelijst H: 56 cm B: 70 cm
Joseph CORNIL (1912 - 1969) Uitzicht op het meer van Genève en het kasteel van Chillon olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 50 cm B: 60 cm
Gerrit DONCK (ca.1610 - ca.1640) naar Heilige Maria de Egyptische verhoogde gravure, getiteld en gesigneerd rechtsonder in de plaat ingelijst H: 20 cm B: 15 cm
Louis ARTAN (1837 - 1890) Imari beker aquarel, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 13 cm B: 23 cm
Thomas B. WORTH (1834 - 1917) & CURRIER EN IVES uitgevers Een crack draver - Komt rond kleurenlitho Ingelijst H: 25 cm op zicht B: 36,5 cm op zicht
Rik WOUTERS (1882 - 1916) Naaister en haar twee honden gravure, gesigneerd rechtsboven in de plaat Ingelijst, vochtvlek onderaan H: 18 cm B: 16 cm
Pierre PAULUS (1881 - 1959) Jeugd gravure, gesigneerd en opgedragen rechtsonder en gedateerd 1/1/23 ingelijst H: 45 cm B: 54 cm te zien
NEGENTIENDE EEUWSE BELGISCHE SCHOOL Vrouw voor een boerderij met kippen en hanen olieverf op doek, gesigneerd rechts onderaan ingelijst H: 24 cm B: 40 cm
KASGAÏ Tapijt Bayadère-dessin met polychrome banden gevuld met palmbladeren en duizend bloemen, crèmekleurige rand met zeshoekige medaillons. Expert: Aymeric de Villelume reparaties, herweven H : 165 cm B : 116 cm
Naïm tapijt wol en zijde, crèmekleurige achtergrond met bloemranken rond een tabak en blauw medaillon, crèmekleurige rand met bloemranken tussen tabak vlechten Expert: Aymeric de Villelume vlekken l : 207 cm L : 291 cm
Hamadan tapijt blauwe achtergrond versierd met bloemen en bladranken, bloemenrand. Maten: 520 cm x 214 cm Expert: Aymeric de Villelume
VLAANDEREN, 16E EEUW Jachttafereel voor een kasteel Fragment van wandtapijt Expert : Aymeric de Villelume Herweven, restauraties H: 214 cm B: 224 cm
VLAANDEREN, 16E EEUW Wandtapijt met koppels en ruiters Paneel van patchwork tapijtwerkfragmenten. Expert : Aymeric de Villelume H : 270 cm B : 160 cm
Tapijt Kaukasus of Noordwest Perzië kruisvormig ontwerp Expert: Aymeric de Villelume H : 174 cm B : 130 cm
Tabriz tapijt crèmekleurige achtergrond, rood herati-medaillon, blauwe herati-hoekstukken, tomatenrode bloemenrand Expert: Aymeric de Villelume H : 140 cm B : 97 cm
IN DE STIJL VAN SPARTA Tapijt amandelgroene achtergrond, versierd met een ruitvormig medaillon, brede rand. Expert: Aymeric de Villelume l : 196 cm L : 285 cm
Belangrijke collectie kant, nichten, omslagen en diverse voorwerpen Expert: Aymeric de Villelume
Vierkant tafelkleed of dekbedovertrek Geborduurd linnen en kant, bloemenmedaillon, fries van bloemen. Een bijpassende bolsterhoes is inbegrepen. 1 62 x 1,50 m & 1,24 x 0,63 m Expert: Aymeric de Villelume
Kanten tafelkleed spindel en getrokken draad, gestileerde bloemen. Expert: Aymeric de Villelume vlek l : 125 cm L : 210 cm
Kanten tafelkleed getrokken draad spindel, reticella, bloem vierkant. Expert: Aymeric de Villelume vlek l : 200 cm L : 210 cm
Lot kleding linnen en kant, Venetiaanse doek, nachthemd, kinderkleding. Expert: Aymeric de Villelume
Drie ruches in Mechelse kant versierd met bloemen. 0,06 x 5,40 m; 0,08 x 5,40 m & 0,07 x 4,38 m Expert: Aymeric de Villelume
Kanten ruches aangebracht op tule, bloemenkrans. 10,11 m in drie sneden (0,14 x 0,71 m; 0,14 x 5,06 m & 0,14 x 4,34 m) Expert: Aymeric de Villelume
Brusselse kanten ruches met een bloemblaadje, boven bloemen in Cs en draperieën. Een kleinere ruche is bevestigd. 9,36 m in drie sneden (0,35 x 1,87 m ; 0,36 x 3,92 m ; 0,37 x 3,57 m) & 0,10 x 1,60 m Expert: Aymeric de Villelume
Brussel kant vierkant met de wapens van België, Vlaanderen, West-Vlaanderen, Luik, Antwerpen, Henegouwen en Namen. Expert: Aymeric de Villelume L : 65 cm
CONGO Twee speren en een zwaard Hoogte: 190 cm
Victor DURUY Geschiedenis van de Grieken vanaf de vroegste tijden Paris, Librairie Hachette et Cie, 1887-1889. 3 delen in-4°, rood half-chagrijn, rode percaline platten met vergulde versiering, kleine geribde ruggen, vergulde randen. 2000 gegraveerde figuren, waaronder enkele in kleur.
CHINA, 20E EEUW Twee Chien Fô blauw geglazuurd keramiek H : 23 cm
CHINA, 20E EEUW Twee papegaaien geglazuurd keramiek, gedebosseleerd merk op basis beschadigingen en restauraties H: 30,5 cm
JAPAN, EIND 19E EEUW Grote schaal van porselein en email, gedecoreerd met een adelaar op een rots, de rand gedecoreerd met geometrische motieven. D: 41 cm
CHINA, 19E EEUW Grote vaas met kraankoppen in cloisonné email ontbrekende H: 77 cm D: 50 cm
JAPAN Inro met karperversiering in lak H: 6 cm B: 7 cm
INDONESIË (BALI, JAVA, BORNEO) Set randwapens en schedes bestaande uit: twee krissen met rijk gesneden houten handvaten en lemmeten vergelijkbaar met damascusstaal, twee Pedang sabels met hoornen handvaten en enkelgeslepen stalen lemmeten. een mes met houten handvat en versierd lemmet een beschadig(...)
CHINA, 20E EEUW Waterpot van zwartgeschilderd keramiek, met vier leeuwenkophandvatten Hoogte: 35 cm
CHINA, BEGIN 20E EEUW Vis- en schaaldierenservies van polychroom en verguld geëmailleerd porselein, bestaande uit 6 schotels, 19 grote borden, 11 soepborden, 7 middelgrote borden, 8 kleine borden, 8 broodborden. China merk onder de voet kleine chips
CHINA Gongstandaard met lamp in gesneden gebeitst hout en pendelvormige lampenkap Hoogte: 168 cm
CHINA, COMPAGNIE DES INDES - QIANLONG PERIODE (1736 - 1795) Drie platen porselein gedecoreerd in blauw onderglazuur met takken van pioenen en bloemen. Scheuren, chips D: 23,5 cm