99

NEDERLANDSCH-INDIË, Nederlandsch-Indië Muntbiljet

NEDERLANDSCH-INDIË
Nederlandsch-Indië Muntbiljet

100 Gulden, 2.3.1943, HB09756A; 50 Gulden, 2.3.1943, GY275363A; 10 Gulden, 2.3.1943, DC080353A; 5 Gulden, 2.3.1943 (2), CL059923A, CU298374B; Gulden (2), 15.6.1940, DS189812.1943, AY280422F; De Javasche Bank, 5 Gulden, 22.7.1939, CN00146; 50 Cent, 1948, AA/51 224749 (Pick 78c, 97, 108a, 111a, 113a, 114a, 116a, 117a); Nederlandse Antillen, 5 Gulden, 1.6.1972, PC 622218; 2 1/2 Gulden, 8..9.1970, D0518100; Gulden, 8.9.1970, D0371099 (Pick 8b, 20a, 21a); Suriname, 25 Gulden, 1.9.1963, QQ083488; 10 Gulden, 1.9.1963, KY049402; 5 Gulden (3), 1.9.1963 (2), BN082043, CC066365; 1.4.1982, 0025357077; 2 1/2 Gulden (3), 2.7.1967, AY 028467; 1.9.1973, N/1 078525; 1.8.1978, K/2 079496; Gulden, 1.11.1974, HA31465 (Pick 116c, 117b, 118a, 118b, 120, 121, 122, 125).

HERKOMST: Collectie VDB.
Javasche Bank, van zeer fraai tot prachtig; de anderen, van bijna UNC tot UNC. (21)

200 / 300 €