71

FRANKRIJK, Banque de France

FRANKRIJK
Banque de France

5000 Francs, 6.9.1945; 1000 Francs (2), 14.9.1939, 25.2.1943; 500 Francs, 2.1.1942; 100 Francs (5), 22.9.1938, 20.2.1941, 13.3.1941, 3.6.1976, 2.3.1978; 50 Francs (2), 25.3.1937, 1997; 20 Francs (3), 28.1.1943, 1990, 1993; 10 Francs (4), 24.12.1931, 13.1.1944, 5.4.1973, 2.3.1978; 5 Francs (2), 5.4.1945, 5.6.1969; Trésor, 1000 Francs Marianne; 100 Francs FRANCE, serie 5; 5 Francs drapeau; 2 Francs drapeau met Chambre de Commerce Nice et Alpes-maritimes, Franc; Chambre de commerce du Nord et du Pas-de-Calais, Franc, etc.

HERKOMST: VDB Collectie.
Zeer fraai tot bijna UNC. (28)

300 / 400 €