51

CONGO, DEMOCRATISCHE REPUBLIEK, Banque nationale du Congo

CONGO, DEMOCRATISCHE REPUBLIEK VAN DE
Banque nationale du Congo

1000 francs, 1.8.64, L 426554; 500 francs, 15.10.1961, A/2 522445; 100 francs, 1.8.64, SB 584098; 50 francs, 1.2.1962, A/13 823867; 20 francs (2), 15.11.1961, C328344, 15.5.1962, Y208041; Un Zaïre ou Cent Makuta (2), 2..1.1967, A857956, 24.11.1967, AF 946204; 50 Makuta, 1.10.1970, AX352788 (afgeplat); 20 Makuta, 1.10.1970, AF 267959 (nietgaatjes); 10 Makuta, 2.1.1967 (2), CR 766859, CR 766885 (Pick 4a, 5a, 6a, 7a, 8a, 9a, 10b, 11b, 12a).

HERKOMST: VDB Collectie.
Over het algemeen zeer fraai tot bijna UNC (12).

300 / 400 €