5

AFRIKA, Lot bankbiljetten

AFRIKA

Een album met o.a. Algerije, 500 Dinar, 1.11.1970; 200 Dinar, 23.3.1983; 100 Dinar, 1.11.1970; Kaapverdië, 1000 Escudos, 20.1.1977; 50 Escudos, 4.4.1972; Egypte, 10 Pond (4), 1958, 1961, 1974, 1978; 5 Pond (7), 1958 (2), 1963, 1965, 1976, 1978 (2); Pond (2), 26.1.1945, 1967; 50 Piastres, 1955; 25 Piastres, 1.11.1947; West-Afrikaanse Staten, Ivoorkust, 1000 Francs, sign.13 (2) ; Ethiopië, 10 dollar, 1966; dollar, 1966; Equatoriaal-Guinea, 1000 Pesetas Guineanas, 12.10.1969; 500 Pesetas Guineanas, 12.10.1969 (2); 1000 Ekuele, 7.7.1975 (2); 500 Ekuele, 7.7.1975 (2); 5000 Bipkwele, 3.8.1979; Libië, 10 Piastres, 1951; 5 Piastres, 1951; 10 Dinar (2), (1980) sign.2, (1984); 5 Dinar (3), (1980) sign.1, (1984), (c.1991) sign.4; Dinar (2), 1972, 1981 sign.1; 1/2 Dinar, 1972; 1/4 Dinar, 1972 (2); Mali, 1000 Francs, sign.6; 500 Francs, sign.8 (2); Marokko, 200 Dirhams, 1987 sign.10 10 Dirham (2), (1960), 1969; Mauritanië, 1000 Ouguiya, 28.10.1991 ; 500 Ouguiya (2), 28.11.1985, 28.11.1993 ; 200 Ouguiya (2), 28.11.1974, 28.11.1993; Saint Tome e Principe, 20 Escudos, 1976; 1000 Dobras, 1982; 500 Dobras, 1982; Soedan, 5 Pond, 1978; Pond (2), 1977, 1981; Tunesië, 10 Dinar, 20.3.1986 (2); Dinar, (1958), enz.

HERKOMST: VDB Collectie.
Sommige afgeplat, over het algemeen zeer fraai tot bijna UNC (c.190).

700 / 900 €