44

BELGISCH CONGO, Bank van Belgisch Congo

BELGISCH CONGO
Banque du Congo belge

10 Francs, 11.11.48, T415304 (Pick 14E; LA#BCB-13; Martiny BCB20#1, Selvais 10/7 A1). Zeer fraai; Banque centrale du Congo belge et du Ruanda-Urundi, 100 Francs, 01.03.57, AC 998889. Zeer fraai; 50 Francs, 01.08.57, Q854259. Zeer fraai; 20 Francs, 01.12.57, AL920487. Zeer fraai; 10 Francs, 01.02.57, A/A 007227. Prachtig (Pick, 30b, 31, 32, 33b; LA#BRB-3, 6, 9, 11; Martiny BCCBRU10#12, BCCBRU11#8, BCCBRU12#6, BCCBRU13#16; Selvais 10/2 B2, 20/3 A2, 50/3 A1, 100/2 B2); Katanga, 100 Francs (2), 31.10.60, HQ 572623, 15.9.1962, DG 642035. Nietgaatjes, zeer fraai tot bijna voortreffelijk; 10 Francs, 1.12.60, CB 071975. Hoeken beschadigd, zeer fraai (Pick 5a, 8a, 12a; Selvais 10/2, 100/1, 100/2).

HERKOMST: Collectie VDB.
Sommige met vlekken (8)

250 / 350 €