40

COMMONWEALTH, Lot bankbiljetten

COMMONWEALTH

Australië, 10 dollar, 26.1.1988; 2 dollar, (1972); Cookeilanden, 20 dollar, (1987), sign. Davis; 10 Dollars, (1987); Fiji, 2 Dollars (3), (1974) sign. Barnes-Earland, (1980) onderteken. Barnes-Tomkins (2 opeenvolgende uitgaven); Dollar, (1974), sign. Barnes-Tomkins; Salomonseilanden, 5 dollar, (1977); 2 dollar, (1977) (2, één platgeslagen met aantekeningen); Nieuw-Zeeland, Pound, (1967), sign. Fleming, met veiligheidsdraad; 20 Dollars, (1985-89); 10 Dollars (1981-85); 5 Dollars, (1967-81), sign. Hardie (2); 2 Dollars (2), sign. Wilks, sign. Hardie; Papoea-Nieuw-Guinea, 20 Kina, (1977); 5 Kina (1975); 2 Kina, (1975) (2); Sint-Helena, 5 Pounds, (1976), ANGLAE; Pound (4), (1976) ANGLAE (2), (1981) (2); Tonga, 2 Pa'anga (3), 3.4.1967, 12.10.1978, (1995); Pa'anga (3), 8.12.1967, 12.10.1978, 27.5.1987; 1/2 Pa'anga (2), 16.6.1970, 19.6.1975; Vanuatu, 1000 Vatu, (1982); 500 Vatu, (1982); West-Samoa, 10 Shillings, (1963); 2 Tala, (1967), sign.3 Tala, (1967), sign.2, enz.

HERKOMST: Collectie VDB.
20 Kina, afgeplat, over het algemeen zeer fraai tot UNC. (84)

500 / 700 €