4

AFRIKA, Lot bankbiljetten

AFRIKA

2 albums en covers waaronder Zuid-Afrika, 50 Rand, (1984), sign.6 ; 20 Rand, (1982-85) sign.6 ; 2 Rand, (1962-65), sign.4, 1e regel in Afrikaans (2) ; Biafra, 10 Pond, (1968-1969) ; 5 Pond, (1968-69) ; Botswana, 20 Pula, (1982), sign.4 5 Pula, (1976); Gambia, 50 Dalasis, (1989-95); Ghana, 5000 Cedis, 29.6.1994; 20 Cedis, 7.2.1979; 10 Cedis, 8.1.1969; 5 Cedis, 8.1.1969 (2); Kenia, 200 Shillings, 14.9.1986; 100 Shillings (2), 1. Chr.7.1978, 1.6.1981; 20 Shilling (2), 1.7.1972, 1.1.1975; Somalië, 20 Shilin, 1978; Soedan, 10 Pond, 1985; 5 Pond, 1985; Swaziland, 5 Emalengeni, (1974); Tanzania, 100 Shillingi, (1977), sign.4 (2); 20 Shillings, (1966) (2), sign.4, sign.5; Zambia, 5 Kwacha, (1976), sign.5; 2 Kwacha, (1974), sign.4; met uitgiften uit Eritrea, Ethiopië, Guinee-Bissau, Lesotho, Liberia, Nigeria, Sierra Leone, Somaliland, Zimbabwe, etc.

HERKOMST: VDB Collectie.
Over het algemeen zeer fraai tot UNC (c.400).

1000 / 1500 €