39

COMMONWEALTH, Lot bankbiljetten

COMMONWEALTH

Bermuda, 5 Dollars, 6.2.1970; Dollar (2), 1.7.1975, 1.4.1978; Brits Honduras, Dollar, 1.1.1973; Brits West-Afrika, 20 Shillings, 1.12.1942; Canada, 10 Dollars, 1971 sign. Lawson-Bouey; 5 Dollars (2), 1979 sign. Lawson-Bouey, 1986 bord. Crow-Bouey; 2 Dollars (3), 1974 bord. Lawson-Bouey, bord 1986. Crow-Bouey (2) ; Dollar (5), 2.1.1937 uithangbord.Coyne-Towers, uithangbord. Beattie-Rasminsky (1961-72), geb. Lawson-Boey (1973-74), 1967, 1973 ; Oost-Caribische Staten, Dollar, (1965) sign.9 ; Kaaimaneilanden, 5 Dollar, L1971 (1972) ; Dollar, L1971 (1972) ; Trinidad & Tobago, 10 Dollar, (1985) sign.4 ; 5 Dollar (2), L1964 (1977) sign.3, (1985) sign.4 ; Dollar (3), L1964 sign.3, L1964 (1977) sign.3, (1985) sign.4.

HERKOMST: Collectie VDB.
Brits West-Afrika, 20 Shillings, afgeplat, zeer fraai; de rest prachtig tot bijna UNC. (27)

200 / 300 €