33

BURUNDI, Lot bankbiljetten

BURUNDI

2000 Francs, 25.6.2001 (3); 1000 Francs (5), 1.5.1988, 1.10.1989, 19.5.1994 (2), 1.7.2000; 500 Francs (3), 1.9.1981, 1.9.1986, 1.5.1997; 5 Francs, 1.5 .1965; Congo (Democratische Republiek), 100 Francs, 4.1.2000 (2); 50 Francs, 4.1.2000 (2); 20 Francs, 1.11.1997 (2); Rwanda, 1000 Francs (3), 1.1.1976, 1.1.1978, 1.1.1988; 500 Francs (2), 19.4.1974, 1.7.1981; Zaïre, 5000 000 Zaïres, 1.10.1992 (3 waarvan 2 opeenvolgende uitgiften); 1000 Zaïres (3), 24.11.1985, 24.11.1989 (2); 500 Zaïres, 14.10.1984; 50 Zaïres (2), 4.2.1980 (2) ; 10 Zaïres, 24.6.1979 (2) ; 50 Makuta, 24.6.1977 (2) ; 1000000 UNCe Zaïres, 25.10.1996 (2) ; 500000 Nouveaux Zaïres, 25.10.1996 (2), met uitgiften van Nouveaux Zaïres, enz.

HERKOMST: Collectie VDB.
1000 Francs Rwanda 1998, afgeplat, zeer fraai; de rest over het algemeen prachtig tot UNC. (c.170)

300 / 400 €