3

AFRIKA, Bank van West-Afrika

AFRIKA
Bank van West-Afrika

100 Francs, 16.4.1948; 25 Francs, 22.4.1942; 10 Francs, 18.1.1946; 5 Francs (3), 22.4.1942 (2), 14.12.1942; Afrique équatoriale française, 100 Francs 'La Bourdonnais', (1947); Kameroen, 1000 Francs, 1.1.1988; 500 Francs, 1.4.1978; Congo (Volksrepubliek), 5000 Francs, (1984); 1000 Francs, 1.1.1983; 500 Francs (2), sign.5 (1974), 1.1.1983; Djibouti, 2000 Francs, (1997); 1000 Francs (1979) (2); Gabon, 1000 Francs, 1.1.1986; Guinee, uitgifte 1985: 25, 50, 100 (2), 500 (2), 1000 Francs (2); Mali, 1000 Francs, (1970-84), sign.8 Tsjaad, 500 Francs, 1.1.1990; met uitgiften door de Banque Centrale des Etats de l'Afrique de l'Ouest en de Banque des Etats de l'Afrique Centrale, enz.

HERKOMST: VDB Collectie.
Zeer fraai tot UNC. (36)

200 / 300 €