266

SENEGAL, Nationale Orde van de Leeuw van Senegal

SENEGAL
Nationale Orde van de Leeuw van Senegal

Officierskruis, verguld metaal en glazuur, 42mm.
Zeer lichte hakjes in het glazuur, prachtig.

120 / 180 €