239

BELGIË, Lot decoraties met documenten

Lot decoraties met documenten

Leopoldsorde, tweetalig ridderkruis; Kroonorde, ridderkruis; Leopoldsorde II, tweetalig officierskruis, eentalig ridderkruis, medaille (2); Herinneringsmedaille Eerste Wereldoorlog; Overwinningsmedaille (3); IJzer-medaille (zonder lint); Croix de guerre avec palmes; Croix du feu; Militaire Onderscheiding; Medaille van de Federatie van Katholieke Gymnastiekverenigingen; miniaturen (16) waaronder een balk van 7 miniaturen en een balk van 4 miniaturen; met medailles waaronder Canneel, Yser on ne passe pas! Devreese, Schaarbeek aan zijn helden 1914-1918; 20ste verjaardag van UFAC, enz. Bijgevoegd zijn een aantal documenten, waaronder de brandkaart, overlijdensbericht, diploma's voor de meeste decoraties, enz.
Enkele hakjes en krassen in het glazuur, zeer fraai tot prachtig. (37)

300 / 500 €