Resultaten : Bankbiljetten (Huyge II en VDB collecties), munten, medailles, decoraties
GROOT-BRITTANNIË, Kroning van Koning George IV
GROOT-BRITTANNIË
Kroning van Koning George IV
Gouden medaille, door Benedetto Pistrucci, 1821, 35mm, 31.20g, kop laureaat links, rev. de koning zittend op een troon, gekroond door Victory, voor hem, Britannia, Scotia en Hibernia, PROPRIO JAM JURE ANIMO PATERNO, INAUGURATUS DIE. JULII. XIX ANNO. MDCCCXXI in exergue (Eimer 1146a).
Gemonteerd, haarlijnen, krassen en jhakjes, zeer fraai.