230

FRANKRIJK, Lot medailles

FRANKRIJK
Lot medailles

Art Deco medailles waaronder Cochet (3), 12e Congres van de Wereldpostunie, 67mm, brons; Fontaines lumineuses, 49mm, brons; Vichy Source des Célestins, 67mm, Metal D op rand; Dammann, Prijsmedaille voor Catherine Fonteney van de Comédie Française, 1937, 90mm, brons; Delannoy (2), Cupido blaast in het oor, 49mm, brons; Flore, 71mm, brons; Fraisse, Gevleugelde vrouw, 49mm, brons; Guiraud, Exposition internationale de la technique de l'eau Luik, 1939, 67mm, brons; Morlon, Bataille des Flandres, 59mm, brons; Pelletier, Léda et la cygne, 10 x 61mm, brons; Renard, La Meuse, 1939, 5!mm, brons; Turijn (4), 150e anniversaire de la révolution française, 1939, 67mm, brons; Victoire, 67mm, brons; Exposition des arts décoratifs et industriels modernes, Parijs 1925, 60mm, koper; La porteuse de fleurs, 70mm, brons; DNS, Antiope, 932, 178 x 130mm.
Sommige gereinigd, van zeer fraai tot prachtig. (16)

400 / 600 €